Зміни порядку проведення малої приватизації

Зміни порядку проведення малої приватизації

За повідомленням Урядового порталу Gov.ua, на черговому квітневому засіданні Кабінет міністрів України вніс деякі зміни до Порядку проведення аукціонів з малої приватизації та визначення додаткових умов прожу. Технічних уточнень зазнали дії, повʼязані з:

  • публікацією електронних переліків обʼєктів малої приватизації;
  • особливостями зʼясування часу проведення аукціонів;
  • специфікою дій учасників торгів на електронних торговельних майданчиках проекту «Прозорро.Продажі», після їхнього завершення. 

Зміни стали результатом аналізу тестування системи електронних продажів від часу старту реформи. Постанова Кабінету міністрів №361 набрала чинності 10 травня 2018 року. Текст постанови доступний за посиланням на офіційному сайті Кабміну: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-poryadku-provedennya-elektronnih-aukcioniv-dlya-prodazhu-obyektiv-maloyi-privatizaciyi-ta-viznachennya-dodatkovih-umov-prodazhu.

Як відомо, створення та успішна робота системи електронних торгів «ПроЗорро.Продажі», стала однією з найбільш успішних реформ економіки України останніх років, а Мала приватизація – її черговим продовженням. Хоча вдосконалення процесу реалізації державного й комунального майна триває, вже зараз ініціатива визнана світовою спільнотою як один з найдієвіших способів подолання корупційних явищ в економічних процесах. Надходження до українського бюджету від Малої приватизації від моменту старту реформи складають щонайменше 808 мільйонів гривень.