Претендентів на малу приватизацію можна буде перевірити через YouControl

Претендентів на малу приватизацію можна буде перевірити через YouControl

Провідна ІТ-компанія з розробки онлайн-систем для аналізу і перевірки надійності українських бізнес-структур YouControl розпочинає співпрацю з державним підприємством «ПроЗорро.Продажі» у царині малої приватизації.

За повідомленням з офіційного сайту «ПроЗорро.Продажі», за допомогою бази даних, що є в розпорядженні сервісу YouControl, будь-які учасники процесу малої приватизації матимуть можливість:

  • в зручному форматі ознайомитися з відповідністю покупців державного майна критеріям, передбаченим Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна»;
  • здійснити бізнесову аналітику та конкурентну розвідку перед прийняттям того чи іншого рішення при продажу чи купівлі активів малої приватизації.

YouControl – відомий гравець на ринку надання інформаційних послуг у економічній галузі, що позиціонує себе як ресурс для уникнення бізнесом зайвих ризиків та боротьби з корупцією. Збираючи інформацію з понад 50 відкритих джерел (державних статистичних установ та реєстрів, офіційних звітів тощо) онлайн-сервіс містить інформацію про більшість компаній України. Щодня сайт YouControl реєструє понад 90 000 відвідувань. Систему використовує 72% українських банків.

В системі «ПроЗорро.Продажі» будуть надаватися відомості YouControl як про загальну специфіку діяльності покупця (види діяльності, судову практику, наявність податкового боргу), так і про:

  • юридичний статус підприємства;
  • форму власності;
  • офіційні контакти;
  • засновників та бенефіціарів;
  • відокремлені підрозділи;
  • накладені на нього санкції;
  • приналежність до офшорів тощо.

За словами засновника компанії Сергія Мільмана: "Це інструмент, який дозволяє обирати надійних та вигідних партнерів. По-перше, це означає, що можна перевірити як потенційних контрагентів, так і тих, з ким вже налагоджена співпраця. Виявивши всі приховані факти, можна обрати тих, з ким працювати безпечно. По-друге, є можливість контролювати партнерів на всіх етапах співпраці, вчасно міняти партнерів. По-третє, отримати нових клієнтів. І це далеко не все...".

“Довіра до торгової системи «ПроЗорро.Продажі» заснована на прозорості та публічності процесу проведення аукціонів. Допомога YouControl у формуванні досьє на потенційних покупців дасть змогу підвищити рівень публічності та безпеки проведення аукціонів з малої приватизації”, – цитує слова в.о. директора ДП «ПроЗорро.Продажі» Олексія Соболєва офіційний сайт підприємства.